Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Özkalp İnşaat Mühendislik, 1989 yılında Hüdai Sürücü Kursu adıyla Ali ÖZKALP tarafından kurulmuştur. Sağlam temellere dayanan kalite politikası ile zaman içerisinde faaliyet alanlarını genişleten firmamız Afyonkarahisar Sandıklı'da varlığını sürdürmektedir.

Çeyrek asırdır Afyonkarahisar Sandıklı'da dürüstlüğün ve güvenin temsili bir kurum olarak siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Tüm hizmet kalemlerimizde önceliğimiz kalite ve güvendir. Şirket ilkelerimizin başında yer alan kalite ve güven bizi her zaman başarıya götürmüştür.

2014 yılında Özkalp ismiyle yenilenen firmamız, Sürücü Kursu hizmetlerini Sandıklı-Dörtyol kavşağındaki yerine taşımış olup, yine aynı sene içerisinde Özkalp Rehabilitasyon Merkezi'ni hizmete açmıştır.

2015 yılında ise İnşaat faliyetlerine başlayan firmamız ilçemiz Sandıklı'da güveni ve kaliteyi temsil eden binalar inşa etmeye başlamıştır. Aynı zamanda Özkalp Erkek Pansiyonu'nu yine aynı zamanda hizmete açarak ilçemizde var olan hizmetlerine yine bir yenisini eklemiştir.